FAQ otázky

Co to znamená? Znamená to přednastavené otázky a odpovědi na funkčnost stránek. Máte-li nějaký problém, doufám, že tu najdete pomoc při jeho odstraňování.

 

Návod na stahování z Uploaded.to:

 

 

 

Otázka: Co mám dělat, když se mi po otevření stránky nahoře zobrazí: "Z důvodu ochrany zabezpečení zakázala aplikace Internet Explorer této webové stránce spustit skripty..."?

Odpověď: V tom případě stačí na výstrahu kliknout a po otevření nabídky ještě kliknout na Povolit zablokovaný obsah.... Pokud tak neučiníte, je možné, že na stránce bude něco chybět (chat, obrázky, anketa...).

 

Otázka: Proč se mi stránka zobrazuje "rozřezaná" pod sebou nebo je jinak deformovaná?

Odpověď: Je to způsobeno buď malou obrazovkou či malým rozlišením, anebo častěji vlevo zapnutou roletkou Historie či Oblíbené položky, či malou velikostí okna. K předcházení tohoto problému pomůže vypnout Historii/Oblíbené, zvětšit okno na celou obrazovku, nebo nastavit větší rozlišení monitoru.

 

Otázka: Proč se mi stránka nechce zobrazit (strana neexistuje či ERROR 404)?

Odpověď: Je to nejspíš způsobené aktualizací stránek. Bude probíhat vždy na přelomu týdne a v prvních dnech každého nového měsíce. Nepotrvá dlouho, takže stránky by se měly kompletně zobrazit v průběhu 15-20 minut. Aktualizace bude provádět ve svém osobním volnu můj 17-letý vnuk Dominik (stránky jsou jeho dílem a já jsem na ně i na něho moc pyšná), proto prosím o shovívavé přimhouření oka, dojde-li k neplánovaným časovým diskrepancím. Adresa jeho stránek je www.dominikweb.borec.cz.

© 2008 - 2009, Maceška ---- Vaše dotazy a připomínky pište na maceska111@email.cz